Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Reportáže

Jako na houpačce (Žurnál, 21.1.2015)

publikováno 23.01.2015 (aktualizováno 14.09.2015)

Znovu pěkný zápas se spoustou přihrávek a pěkných kombinací přinesl středeční večer na severu Brna.

Ač se v úvodu týmy tahaly doslova o každý gól, závěr třetiny patřil jednoznačně hochům ve žlutém. 8:4

Druhé dějství začalo opět tahanicí o každou branku (ba střelu...ba kličku...ba přihrávku...ba uklouznutí...ba zakopnutí) (ku... kam jsem se to dostal - pozn. autor), ale v jeho druhém dějství dominovali jednoznačně hráči Reds.11:14.

Ti si však při nástupu do třetí části zřejmě mysleli, že ono se to vyhraje samo. Ale nevyhrálo! Naopak. Lights začali hrát jednodušeji o to však efektivněji. Těsně před koncem ještě vedli o jednu branku 17:16.

Nevím jestli štěstí nakonec přálo připraveným, ale zcela jistě vím, že přálo těm, co ho potřebovali více!

Jen víc takovýchto skvělých utkání před vyprodanými tribunami v hale "Na Kamechách".

Lights - Pigs 17:19 (8:4, 3:10, 6:5

LPB : RPW 12:5