Úvod » Reportáže

Řežba až do konce (ﰐﲡﰈﱃﱎﲦﭼﳛﲨﺉﺚ,12.11.2014)

publikováno 14.11.2014 (aktualizováno 17.11.2014)

Po dlouhé době přeplněné lavičky obou teamů slibovaly kvalitní duel, avšak do poloviny utkání to vypadalo, že Prasata ještě nevydýchala předchozí debakl a rudí byli opět na ručník. Pravdou ovšem je, že Bramborám tam v první třetině padlo všechno do čeho plácli a až překvapivě snadno se po hezkých akcích ujali vedení 10:4. Od půlky zápasu se však začala karta obracet, Pigs začali nepříjemně napadat a Lights uspokojení vysokým náskokem měli stále větší problémy se prosadit – po druhé třetině 16:9. A když se v rudém dresu hostující nováček Marek v třetí třetině zcela aklimatizoval na zápasové tempo a začal řádit, bylo zaděláno na drama. Žlutí se najednou přestali prosazovat, ztráceli míče, zapomínali se vracet a dělali chyby, což mělo za následek obrovský tlak Pigs, při kterém obrana Brambor připomínala ementál. Na méně jak tříbrankový rozdíl však rudí nestihli stáhnout a tak jejich kouči přibyla další vráska na zadumaném čele.

Lights - Pigs 20:17 (10:4, 6:5, 4:8)

LPB : RPW 6:2