Úvod » Reportáže

...a mělo být vyrovnáno. ALE NENÍ !!! (Cosmopolitan, 22.10.2014)

publikováno 24.10.2014

Ne, Reds tentokrát jistě nebyli horším týmem. Ale ta produktivita.

V prvním dějství se hrál pohledný florbal s množstvím absolutních brankových situaci, zejména pak na straně rudých. Lights však také nehráli špatně, co jim Reds dovolili, to využili. A vyčkávali na svoji šanci. Rudí vedli 5:4.

Ve druhé třetině již hoši v červeném významěji odskočili a žlutí, ač v prakticky nejsilnějším složení, chvílemi skutečně koukali a zřejmě i psychicky trpěli. Vše se zdálo jasné, po čtyřiceti minutách 11:7.

Ve třetí části však Lights vsadili vše na jednu kartu a otevřeli hru. A ono to vycházelo!! Začali střílet branku za brankou (někdy ani nemuseli - viď Michale). Svojí aktivní hrou však také otevřeli přístup do své obranné třetiny, kam také rudí často zabrousili a dobývali žlutou bránu - ale ta koncovka!!!! A ten Ervin!!!! Nikdo by se nemohl divit, kdyby Reds nastříleli v posledním dějství 10 branek. Ale oni proměnili jen jednu, jedinou šanci. A takhle to mládenci opravdu nepůjde!

Potlesk pro tým Lights, že to za prakticky rozhodnutého stavu po druhé části nezabalil a vydřeným výkonem skóre otočil. A to  se počítá!

Lights - Pigs 13:12 (4:5, 3:6, 6:1)

LPB : RPW 4:2